پوستر آشنایی با سی تی اسکن (CT Scan) - پوستر سی تی اسکن

قابل توجه سوپروایزران محترم آموزشی، مسئولین محترم رادیولوژی و تصویربرداری های پزشکی، کارشناس آموزش بیمار و دانشجویان پرستاری و دانشجویان رادیولوژی پوستر آموزش به بیمار آشنایی با سی تی اسکن (CT Scan) طراحی و در سایت بارگذاری گردیده است. سی تی اسکن یا |لینک خرید فایل|اِن آی|2087032|nicedanesh
باری دیگر یکی دیگر از فایل ها با عنوان پوستر آشنایی با سی تی اسکن (CT Scan) - پوستر سی تی اسکن آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه پست مراجعه نمایید.

قابل توجه سوپروایزران محترم آموزشی، مسئولین محترم رادیولوژی و تصویربرداری های پزشکی، کارشناس آموزش بیمار و دانشجویان پرستاری و دانشجویان رادیولوژی

پوستر آموزش به بیمار آشنایی با سی تی اسکن (CT Scan) طراحی و در سایت بارگذاری گردیده است.

سی تی اسکن یا توموگرافی کامپیوتری (Computed Tomography scan (CT scan یکی از روش های پیشرفته تصویربرداری پزشکی است.بعد از رادیوگرافی ساده سی تی اسکن بیشترین کمک را به بررسی ضایعات سیستم حرکتی بدن انسان بخصوص استخوان ها میکند. امروزه استفاده از سی تی اسکن جزء جدایی ناپذیر در تشخیص و حتی درمان بسیاری از بیماری ها شده است.

این پوستر بصورت کامل به بیماران کاندید سی تی اسکن کمک میکند تا با فرآیند سی تی اسکن اشنا شوند و ترس و دلهره در این زمینه را بهبود ببخشند.

برای خرید فایل به پاین صفحه مراجعه نموده و پس از پرداخت وجه، فایل مربوطه را در دو نسخه پی دی اف و جی پی جی دریافت نمایید.

به دلیل کیفیت بالا شما میتوانید اسم خود یا مرکز خویش را در فایل به راحتی با استفاده از نرم افزارهای مختلف قرار دهید.

نام پوستر: پوستر_آشنایی_با_سی_تی_اسکن(CT Scan)_پوستر سی تی اسکن

محل نصب این پوستر: سالن انتظار بخش های تصویربرداری، بخش های داخلی، مراکز تصویربرداری